Eko-Etiketlerin Önemi
9 Mayıs 2018
İmar Barışı ve Yapı Kayıt Belgesi
1 Haziran 2018

Beste Çevre Danışmanlık ve Atık Yönetimi Hizmetleri

ÇEVRE GÖREVLİLERİ, ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK
FİRMALARI DİKKATİNE !!!

Bakanlığımız Entegre Çevre Bilgi Sistemi yazılımı yaptırılmış ve devreye alınmıştır.
Bu kapsamda, çevre görevlisi, çevre yönetim birimi ve çevre danışmanlık firmaları ile ilgili iş ve işlemleri yapmak için Bakanlığımız ÇED, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü’nün web sayfasında https://ecbs.cevre.gov.tr/KullaniciIslemleri/Giris e-devlet üzerinden giriş sağlanmaktadır.
Entegre Çevre Bilgi Sistemi yazılımının devreye alınma aşamasında,sistemin kullanacak olanları sisteme uyum sağlamasında zamana ihtiyaç duyulacağından çevre görevlisi, çevre yönetim birimi ve çevre danışmanlık firmalarının başvuru ve yükümlülüklerin yerine getirilmesine ilişkin iş ve işlemlerin yerine getirilmesinde ilave bir ay (30 gün) süre verilmiştir. Mayıs 2018 tarihinde yapılması gereken yükümlülükleri (Çalışma takvimi yükleme, çevre görevlisi atama, vize yenileme başvurusu yapma, protokol yükleme v.b. ) Haziran ayı içerisinde yapmaları gerekmektedir.
Beste Çevre Danışmanlık Hizmetleri tüm işletmelerin entegre çevre bilgi sistemine geçmesinde sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Kaynak:
http://webdosya.csb.gov.tr/db/ced/haberler/yardim_metni_20180601042022.pdf

//]]>